"Tajemnice sukcesu w fundraisingu. Przygotuj skuteczny zestaw narzędzi dla swojego podmiotu- bezpłatne szkolenie w Łodzi"

Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO) zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Tajemnice sukcesu w fundraisingu. Przygotuj skuteczny zestaw narzędzi dla swojego podmiotu", które odbędzie się w Łodzi w dn. 8-9 grudnia 2017 r.

Szkolenie poprowadzi Magdalena Sadłowska.

Miejsce: Fundacja ITFF (The Miejsce), ul. Piramowicza 11/13, Łódź Szkolenie będzie odbywać się: 8 grudnia (piątek) w godz. 8:30-16:30 – 9 grudnia (sobota) w godz. 8:00-16:00

Kto może wziąć udział w szkoleniu?

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej (fundacji i stowarzyszeń prowadzących działalność gospodarczą i/lub aktywną działalność odpłatną pożytku publicznego, spółdzielni socjalnych i spółek non profit) zarejestrowanych na terenie Łodzi.

W szkoleniu mogą wziąć udział członkowie zarządów, pracownicy, współpracownicy i wolontariusze organizacji.

Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniu?

•dowiesz się, jak przygotować profesjonalny case for suport, czyli jak opowiedzieć przekonująco i rzetelnie o swojej organizacji, aby przekonać darczyńcę do wsparcia; •zdefiniujesz grupę docelową swoich działań i dowiesz się, jak ja poszerzyć; •poznasz narzędzia on-line, jakimi dysponujemy i nauczysz się, jak je dopasować do prowadzonej kampanii; •dowiesz się, jakie są najskuteczniejsze metody pozyskiwania darczyńców off-line i czego do tego potrzebujesz; •zaplanujesz pierwsze działania fundraisingowe i niezbędne kroki do ich realizacji.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 grudnia!

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy na stronie:https://inspro.org.pl/centrumklucz/dzieje-sie/tajemnice-sukcesu-w-fundraisingu-przygotuj-skuteczny-zestaw-narzedzi-dla-swojego-podmiotu-bezplatne-szkolenie-w-lodzi/

 

Skomentuj

Powrót na górę

Skontaktuj się z nami

captcha
Przeładuj

Polecane Serwisy

www.lodzkie.pl
www.rpo.lodzkie.pl
www.pokl.lodzkie.pl
                                                     

www.bip.lodzkie.pl
www.ngo.pl
www.pozytek.gov.pl