Spotkanie dla organizacji pozarządowych dotyczące generatora wniosków Witkac

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych na spotkanie informacyjne poświęcone obsłudze generatora wniosków Witkac.
Spotkanie odbędzie się 10 stycznia 2018 r. w godz. godz. 16:00 - 18:00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego (Łódź, al. Piłsudskiego 8) w sali 104.

Spotkanie będzie prowadzone przez przedstawicieli firmy Witkac sp. z o.o.
Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się jak zarejestrować się w systemie, jak prawidłowo złożyć ofertę oraz przesłać sprawozdanie po zakończeniu realizacji zadania. Będzie można zadawać pytania dotyczące wszystkich funkcjonalności systemu.
Nie ma potrzeby rejestrowania się przed spotkaniem w systemie Witkac, jeśli organizacja dotychczas w nim nie pracowała.
Jeśli chcieliby Państwo przed spotkaniem założyć konto i zapoznać się z systemem to można to zrobić a na stronie https://witkac.pl. W razie potrzeby, zachęcamy do zapoznania się z instrukcją zakładania konta w systemie Witkac.
Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 9 stycznia 2018 r. do godz. 12:00.

Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy
Instrukcja zakładania konta w systemie Witkac

Skomentuj

Powrót na górę

Skontaktuj się z nami

captcha
Przeładuj

Polecane Serwisy

www.lodzkie.pl
www.rpo.lodzkie.pl
www.pokl.lodzkie.pl
                                                     

www.bip.lodzkie.pl
www.ngo.pl
www.pozytek.gov.pl