Aktywna Młodzież – działaj z nami w Pabianicach

Jesteś młody, pełen energii i zastanawiasz jak odmienić otaczającą Cię rzeczywistość? Chcesz zostać liderem w swojej społeczności? Zastanawiasz się jak działają organizacje pozarządowe i czy może być to miejsce Twojej pracy? Jeśli tak – świetnie trafiłeś.
Zgłoś się do projektu „Aktywne postawy młodzieży – podnoszenie kompetencji, przedsiębiorczości i odpowiedzialności w wymiarze środowiska – edycja 2017 r." realizowanego przez Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO) w Łodzi.
Razem z nami dowiedz się:
• Jak działać na rzecz swojej społeczności.
• Co zrobić, aby stać się liderem w swoim otoczeniu.
• Jakie masz prawa obywatelskie oraz jak z nich korzystać.
• Co może Ci dać zaangażowanie się w wolontariat w podmiotach ekonomii społecznej (np. w fundacji, stowarzyszeniu lub spółdzielni).

Kogo szukamy:
12 osób, które zamieszkują gminę miejską Pabianice lub korzystają ze wsparcia podmiotów działających na terenie miasta Pabianice [w wieku 15 – 29 lat.]

Kiedy będziemy działać:
Sierpień – grudzień 2017 r.

Co planujemy?
• Dwudniowy wyjazdowy warsztat integracyjno-edukacyjny.
• Akcja w lokalnej społeczności
• Coaching grupowy dla młodzieży.
• Forum Liderów Młodzieżowych.
• Wolontariat w wybranej przez Ciebie organizacji.

Jak się zgłosić
Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.centrumklucz.pl i prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 14 lipca 2017 r.
W razie dodatkowych pytań – zadzwoń lub napisz do:
Patrycji Kołomańskiej
519-300-647, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Odkryj swoje mocne strony, zgłoś się już dziś!

Udział bezpłatny.

Zadanie „Aktywne postawy młodzieży – podnoszenie kompetencji, przedsiębiorczości i odpowiedzialności w wymiarze środowiska – edycja 2017" współfinansowane ze środków Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu „Aktywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu – nowy wymiar 2020".

Skomentuj

Powrót na górę

Skontaktuj się z nami

captcha
Przeładuj

Polecane Serwisy

www.lodzkie.pl
www.rpo.lodzkie.pl
www.pokl.lodzkie.pl
                                                     

www.bip.lodzkie.pl
www.ngo.pl
www.pozytek.gov.pl