Zaproszenie do współpracy - Stowarzyszenie WIOSNA

Stowarzyszenie WIOSNA w ramach współpracy zaprasza do zaangażowania osoby, chcące zgłosić się w roli Liderów do dwóch wyjątkowych programów: SZLACHETNEJ PACZKI oraz AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w miejscowościach: Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Wieruszów, Przedbórz, Poddębice, Bełchatów, Konstantynów Łódzki, Łask, Sędziejowice, Widawa, Wieluń, Żychlin.

Obecnie trwają poszukiwania Liderów Paczki i Akademii, bez których mądra pomoc dla potrzebujących nie będzie możliwa. To właśnie oni zorganizują pracę wolontariuszy w 960 lokalizacjach w całej Polsce. Proponuje się im nie tylko satysfakcję z niesienia pomocy, ale przede wszystkim możliwość zyskania kluczowych kompetencji cenionych na rynku pracy – związanych z zarządzaniem zespołem, project managementem, organizacją eventów oraz rozwój umiejętności komunikacyjnych, interpersonalnych i wielu innych. Być może będzie to propozycja atrakcyjna dla mieszkańców chcących inwestować w rozwój swój i lokalnej społeczności. Oba programy oparte są na idei mądrej pomocy.

SZLACHETNA PACZKA jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym Darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI zmienia życie dzieci, które straciły wiarę w siebie. Wykorzystując System Motywatorów Zmiany – unikalną metodologię pracy wolontariusza z dzieckiem – przeprowadza je od porażki w szkole do sukcesów w życiu.

KONTAKT:
- w sprawie SZLACHETNEJ PACZKI - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- w sprawie AKADEMII PRZYSZŁOŚCI - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączniku ogłoszenie.

Skomentuj

Powrót na górę

Skontaktuj się z nami

captcha
Przeładuj

Polecane Serwisy

www.lodzkie.pl
www.rpo.lodzkie.pl
www.pokl.lodzkie.pl
                                                     

www.bip.lodzkie.pl
www.ngo.pl
www.pozytek.gov.pl