Patronaty

W celu usprawnienia współpracy pomiędzy Urzędem Marszałkowskim, a organizacjami i instytucjami ubiegającymi się o patronat, patronat honorowy Marszałka Województwa Łódzkiego lub zapraszającymi Marszałka do udziału w komitetach honorowych zamieszczamy zasady na jakich takie sprawy są rozpatrywane.

Zwracamy uwagę, że otrzymanie patronatu obliguje ubiegających się do:

Do zdjęcia /plakatu należy dołączyć adnotację o zgodzie na wykorzystanie materiałów i ich publikacji przez Urząd Marszałkowski. Przesłane materiały zostaną wykorzystane do upowszechnienia informacji o wydarzeniach objętych Patronatem i ich prezentacji na portalach internetowych administrowanych przez Urząd Marszałkowski.

  • złożenia sprawozdania z przebiegu przedsięwzięcia w ciągu 30 dni od jego zakończenia. Sprawozdanie powinno mieć formę zwięzłego podsumowania przebiegu imprezy, a także zawierać opis zakresu umieszczania informacji o patronacie honorowym w materiałach promocyjnych, reklamowych, informacyjnych oraz o ewentualnym umieszczeniu nośników informacji wizualnej.

Pliki do pobrania:

  • wzór sprawozdania w formacie doc

    Wypełniony wniosek oraz sprawozdanie można przesyłać tylko i wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź faksem pod nr 042 663 30 02.

  • Logotypy Urzędu Marszałkowskiego i herb województwa do wykorzystania w materiałach promocyjnych

 

Informacje na temat patronatów udzielonych w poprzednich latach dostępne są na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Skomentuj

Powrót na górę

Skontaktuj się z nami

captcha
Przeładuj

Polecane Serwisy

www.lodzkie.pl
www.rpo.lodzkie.pl
www.pokl.lodzkie.pl
                                                     

www.bip.lodzkie.pl
www.ngo.pl
www.pozytek.gov.pl