– Grudniowe spotkanie LAST MINUTE

Wolontariuszu, przegapiłeś działania „Centerka”? Masz jeszcze szansę wziąć udział w ostatnim rozwijającym spotkaniu szkoleniowym online w tym roku! 

Grudzień to czas, kiedy myśli szczególnie krążą wokół potrzebujących, a serca otwierają na drugiego człowieka. To doskonały moment, żeby dołączyć!

Zorganizowany zostanie przedświąteczny warsztat, podczas którego rozwiążesz wspólnie z innymi uczestnikami interaktywny quiz o pomaganiu, a także uporządkujesz wiedzę z podstaw wolontariatu. Przypomnisz sobie, czym jest w praktyce wolontariat oraz jakie są możliwe obszary zaangażowania. Nie zabraknie formalno-prawnych smaczków.

Ponadto, w spotkaniu uczestniczyć będzie koordynatorka wolontariatu z Grupy Kotylion – Aleksandra Rytczak, która opowie, jak można pomagać bezdomnym kotom, szczególnie w okresie Świąt. Będzie to wspaniała inspiracja do nawiązania nowych kontaktów oraz wyboru ścieżki dalszego rozwoju w wolontariacie.

Spotykanie odbędzie się we wtorek 13 grudnia br. o godz. 17.00 na Zoomie. Osoby zapisane otrzymają link na podanego w formularzu maila.

Zgłoszenia przyjmowane są do dn. 11 grudnia 2022 r. za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdd81STn5hjZgXee7CvULf0zl1mz1v5C5pprrClCyuRwnXZYg/viewform

Prowadząca: Aleksandra Łuczak, e-mail: ola@centerko.org

Sfinansowano ze zbiórki pn. „Wakacyjne wietrzenie szafy” i „Warsztaty rozwojowe dla wolontariuszy” na portalu Ubrania do Oddania. 

Back to top