– Konferencja “Bezpieczne finansowanie kapitału przez organizacje obywatelskie”

Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza do udziału w konferencji „Bezpieczne finansowanie kapitału przez organizacje obywatelskie”, która odbędzie się 24 października 2022 roku, w godzinach 10:00- 13:30 w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (ul. Książęca 4, 00-498 Warszawa).

Będzie to solidna dawka fachowej wiedzy o kapitałach żelaznych i okazja do wymiany doświadczeń.
W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele środowiska biznesowego związanego z rynkiem kapitałowym i członkowie organizacji pozarządowych. Wśród nich będą m.in. beneficjenci Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich Priorytet 2a. Pierwsze organizacje które zakończą zadania w ramach tego Priorytetu już niebawem rozpoczną proces budowy kapitału żelaznego w swoich organizacjach.

„Fundusze inwestycyjne jako instrument zarządzania kapitałem żelaznym organizacji pozarządowych”, „Bezpieczne finansowanie kapitałów żelaznych a specyfika działalności organizacji obywatelskich” – to tylko część tematów, jakie zostaną poruszone podczas konferencji.

Organizatorami wydarzenia są: Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego i Fundacja Giełdy Papierów Wartościowych

W celu rejestracji na konferencję należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w terminie do 18 października br. do godz. 14:00. Link do rejestracji: https://tiny.pl/w789z Liczba miejsc ograniczona!

Back to top