– Regionalne Forum Praktyków Partycypacji

Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS oraz Fundacja Stocznia zapraszają przedstawicieli samorządów lokalnych, organizacji pozarządowych oraz mieszkańców z terenu województwa łódzkiego do udziału w Regionalnym Forum Praktyków Partycypacji. Wydarzenie odbędzie się 27 października 2022 r. (czwartek) w Fabryce Aktywności Miejskiej (Łódź, ul. Tuwima 10).

Wydarzenie skierowane jest do osób zajmujących się włączaniem w procesy decyzyjne mieszkańców i mieszkanek z województwa łódzkiego i jego bezpośrednich okolic. Na wydarzenie organizatorzy zapraszają osoby reprezentujące urzędy, organizacje społeczne i radnych/radne różnych miejscowości regionu, w tym zarówno osoby doświadczone w działaniach związanych z partycypacją obywatelską, jak i takie, które stawiają na tej ścieżce dopiero pierwsze kroki.

Spotkanie będzie składać się z kilku sesji (częściowo dziejących się równolegle) o tematyce związane z partycypacją obywatelską zarówno w miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Będzie to okazja do poszerzenia swojej wiedzy w tym temacie, dyskusji, wymiany kontaktów i zaczerpnięcia inspiracji do działania.

Zgłosić się na wydarzenie można poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego (https://forms.gle/AvoSWxoji2Nwbvko9) do 16 października br. (niedziela). Potwierdzenie z przyjęciem zostanie przesłane do 18 października (wtorek) do końca dnia.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie: partycypacjaobywatelska.pl/fora-regionalne/lodz/

Back to top